E bujshme / Juventus interesohet për Luka Modric
Pëlqej
Mediat italiane raportojnë se Juventusi ka hedhur sytë nga mesfushori i Real Madridit, Luka Modric për të cilin Interi bëri përpjekje të mëdha ta transferojë në verë.

Ndërkohë që raportohej se Interi do të rikthehet për fituesin e Topit të Artë më 2018, mediat italiane raportojnë sot se Juventusi është futur në garë dhe do të kërkojë t’i sigurojë shërbimet e tij në verë,.

Kampioni evropian tentoi ta raportojnë Interin në FIFA për afrim ilegal ndaj lojtarit, por zikaltrit dolën të pafajshëm në fund. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori