E BUJSHME/ Leonardo kërkon Bonuccin te Paris Saint Germain
Një lajm bombë vjen nga "La Gazzeta dello Sport", teksa bëhet me dije se drejtori i sapozgjedhur i PSG-së, Leonardo, këron të marrë në France Leonardo Bonuccin.

"La Gazzetta dello Sport" ka bërë me dije se Leonardo ka telefonuar agjentin e 32-vjeçarit, Alessandro Luccin, me të cilin ka biseduar dhe e ka vënë në dijeni se është i interesuar për të marrë Bonuccin tek PSG.

Shtuar më 29/06/2019, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori