E bujshme: Mourinho merr drejtimin e Bayern Munich?
Bayern Munich po synon të bëhet e frikshme sezonin e ardhshëm.
Pasi siguaruan Pavard dhe Lucas Hernandez, tashmë bavarezët

duan dhe një trajner të madh për të konkuruar dhe në Europë, shkruan Albeu.com.

Niko Kovac duket drejt largimit vetëm pas një viti, teksa Kroati nuk i ka bindur gjermanët.

Portali "Footmercato", bën të ditur se Bayern Munich ka si synm të afrpojë Jose Mourinho. Portugezi është në pritje për të drejtaur një klub të madh, teksa është i pa punë që prej 18 dhjetorit të vitit të kaluar. /albeu.com/

Shtuar më 29/03/2019, ora 15:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori