E bujshme nga Spanja: Juventus favorit në garën për Griezmann
Siç është raportuar nga Don Balon ka një surprizë të madhe. Në fahehtësi, Juventusi është në gjurmët e Antoine Griezmann.

Bardhezinjtë mund të shesin Paulo Dybala dhe të hedhin veten tek francezi i ëndrrave, duke u përpjekur kështu të mposhtin konkurrencën e Barcelonës.

Pë këtë lëvizjê është marrë dhe miratimi i Cristiano Ronaldos, i cili që nga koha e Realit gjithmonë e ka admiruar lojtarin që po largohet nga Atletico Madrid.
Shtuar më 22/06/2019, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori