E BUJSHME/ Paratici takohet me përfaqësuesit e Marcelos
Sipas Brasil Esporte Interativo, Marcelo është gati të largohet nga Reali dhe të dëgjojë oferta të tjera.

Juventus dhe Inter duket se janë skuadrat e interesuara për yllin e Los Blancos dhe në orët e kaluara mediat spanjolle kanë folur për një kontakt mes Paraticit dhe përfaqësuesit e lojtarit.

Pengesa më e madhe është rroga e brazilianit.
Shtuar më 12/09/2020, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori