E BUJSHME/ Pas Rrahmanit, Napoli siguron dhe Kumbullën


Napoli synon të përforcojë mbrojtjen teksa thuhet se ka një marrëveshje me Veronën për Marash Kumbullan.

Napoli do të derdhë 20 milion plus 4 bonuse. Sipas Di Marzios, gazetarit italian një takim me agjentët e mbrojtësit pritet që të ndodhë në ditëtvijim.

20 vjeçari është një nga lojtarët më të talentuar shqiptar dhe tashmë ai do të gjejë te Napoli Rrahmanin dhe Hysajn. /albeu.com/

Shtuar më 27/01/2020, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori