E bujshme / Paulo Dybala i thotë “po” Reali Madridit
Paulo Dybala arriti të shënoj golin e parë për këtë sezon në ndeshjen e djeshme përballë skuadrës së Bolongas.

Por goli nuk e fshin ata që po ndodh midis Allegrit dhe lojtarit argjentinas i cili nuk është aktivizuar rregullisht nga tekniku italian.

Dybala kërkon largimin nga skuadra e Juventusit, dhe sipas “Calciomerato” lojtari duket se i ka thënë “po” Realit të Madridit për t’u transferuar në merkaton e janarit.
Shtuar më 27/09/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori