E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
E bujshme! Pirlo i rikthehet futbollit, ky është klubi i ri
Legjenda e futbollit, Andrea Pirlo raporothet se do të rikthehet në fushën e blertë.

Bisedimet mes tij dhe klubit profesional nga Australia, Avondale FC, kanë avancuar dhe tashmë pritet vetëm firmosja e Pirlos për këtë klub.

Kujtojmë se 39-vjeçari italian për herë të fundit luajti për Neë York City më 2017. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2018, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori