E BUJSHME/ Premier League me tifozë?
Në Angli po përgatiten që sezoni i ardhshëm të nisë me tifozë në shkallët e stadiumeve.


“Daily Mail” raporton se klubet e Premier Ligës dhe Ligës së Futbollit Anglez (kategoria e dytë) po diskutojnë planin e rifillimit të sezonin të ardhshëm në muajin shtator me tifozë në shkallët e stadiumeve.

Përveç kësaj, aludohet se qeveria angleze do të vendosë së shpejti për rikthimin e fansave në stadiume.
Shtuar më 14/07/2020, ora 21:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori