E BUJSHME/ Shorti vë përballë Ronaldon dhe Messin në fazën e grupeve
Pas përcaktimit të kokave të grupit, u zgjodhën edhe skuadrat e dyta në grupin G, ku ra në sy dueli midis Barcelonës dhe Juventus ku Ronaldo dhe Messi do sfidojnë njëri-tjetrin. /albeu.com/

Grupi G:

1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kiev
4.
Shtuar më 01/10/2020, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori