E BUJSHME/ Tare siguron Giroud?
Lazio duket se ka arritur një marrëveshje me Olivier Giroud dhe është duke pritur konfirmimin e Chelseat që ta transferojë francezin në kryeqytetin italian.

Sipas gazetarit të “Sky Sport Italia”, Gianluca Di Marzio, francezi ka zgjedhur që të vazhdojë karrierën në kryeqytetin italian.

Blutë e Londrës më parë kanë bërë një ofertë që është refuzuar nga Napoli për Dries Mertens, por ata ende janë të interesuar për ta sjellë belgun në “Stamford Bridge”.

Di Marzio e ka lidhur fatin e Giroud dhe marrëveshjes së tij me Lazion me fatin e Dries Mertens, por Lazio shpreson që ta këtë në skuadër fituesin e Botërorit deri nesër në mbrëmje ku mbyllet afati i merkatos së janarit.
Shtuar më 30/01/2020, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori