E bujshme! Zidane bëhet trajner i United
Zinedine Zidane është shumë pranë kalimit në pankinën e Manchester United.

Këto polemika u bënë kohë që qarkullojnë në Britani, por së fundmi duket se çështja i kalon "thashethemet".

Lajmin e ka publikuar "Sunday Mirror", ku raporton se me problemet që ka Mourinho do të shkarkohet nga ekipi dhe Zidane do të jetë shumë shpejt në krye dhe për këtë arsye po bënë përgatitjet e fundit. /albeu.com/Shtuar më 09/09/2018, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori