E pazakontë, policia ndalon tifozët që mbanin veshur fanellën e Mkhitaryan (VIDEO)
Ylli i Arsenal, Mkhitaryan nuk ka udhëtuar me skuadrën për finalen e Europa League.

Problemet politike në mes të Armenisë dhe Azerbajxhanit ia kanë pamundësuar atij të udhëtoj drejt Bakut ku zhvillohet finalja.

Disa tifozë të Arsenalit janë ndaluar në kryeqytetin e Azerbajxhanit pasi mbanin veshur fanella të yllit armen.

Pasi janë konsultuar në radiolidhje, ata kanë lënë të lirë dy tifozët që u ndaluan.
Shtuar më 28/05/2019, ora 23:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori