E dashura e Hummels në Katalunjë për Xavin (FOTO LAJM)

Cathy Fischer, e dashura e mbrojtësit të Borussia Dortmund Mats Hummels, ishte në Barcelonë javën e shkuar. Arsyet e kësaj vizite? Nuk ka të bëjë me të ardhmen e mundshme të gjermanit te Barcelona.

Cathy ka tetë muaj që punon për Sky Sports në Gjermani dhe është shndërruar në "Sara Carboneron" e vendit të saj. Ai shpenzoi dy ditë në Katalunjë për të përgatitur një mini-dokumentar për mesfushorin e Barçës Xavi Hernandez.

Ajo ka qënë në Terrasa, vendlindja e futbollistit ku ka takuar edhe prindërit e tij Joaquim and Maria Merce, por jo vetëm.

Emisioni special është transmetuar në Gjermani pak para Manchester City-Barcelona, ndërsa ylli i rradhës për Cathyn do të jetë Iker Casillas. /albeu.com/


Shtuar më 25/02/2014, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori