E dashura e Lautaro Martinez, çmend Instagramin (FOTO LAJM)

Agustina Gandolfo po pret me padurim ditët e nxehta të verës.

E dashura e Lautaro Martinez ka postuar në Instagram një foto "super hot", duke marrë me mijëra pëlqime.

Sigurisht me këto forma të trupit është e pamundur të mos tërheqësh vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

Agustina po i qëndron pranë në çdo moment sulmuesit të Interit pasi është zhvendosur prej kohësh në Milano për të jetuar me Lautaron, i cili falë edhe të dashurës së tij superseksi ka lënë pas dëmtimin që pësoi me Argjentinën dhe është gati për sfidën e së dielës ndaj Frosinones.
Shtuar më 13/04/2019, ora 13:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori