Bashkëshortja e Matrit, sjell verën para kohe (FOTO LAJM)

Federica Nargi ngre temperaturat përpara kohe. Për bashkëshorten e futbollistit të Sassuolos Alessandro Matrit rrobat janë të tepërta edhe në këtë periudhë.

Supermodelja italiane është fotografuar nga paparacët me bikini, duke shijuar rrezet e diellit në një nga plazhet e Italisë.

Federica është një nga bukuroshet italiane më të ndjekura në rrjetet sociale, kjo si rrjedhojë e pamjes së saj të jashtme dhe trupit me linja perfekte.
Shtuar më 12/05/2019, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori