E dashura e mbrojtësit të Juventusit çmend fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Daniele Rugani dhe Michaela Persico i kaluan pushimet e tyre në Maldive.

Futbollisti i Juventusit dhe e fejuara e tij seksi fluturuan drejt vendit tropikal për të shijuar temperaturat e larta, duke përfituar kështu nga pauza e kampionatit italian të futbollit.

Çifti ka qenë shumë aktiv në rrjetet sociale gjatë këtyre ditëve ku Mikela ka dhuruar për ndjekësit e saj shumë foto dhe video “hot”. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2019, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori