E dashura e Neymar kërcim provokues në karnavale (VIDEO)
Bruna Marquezine është e dashura e “yllit” të Brazilit dhe Barcelonës, Neymar Jr.

Ajo ka shpërthyer në një kërcim seksi gjatë karnavaleve në rrugët e Brazilit duke sjellë një “twerk” mjaft provokues, i cili është përhapur shumë në rrjetet sociale.

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja braziliane e tepron me sjelljet e saj, pasi edhe më parë është bërë pjesë e skandaleve të ndryshme. Neymar-it me siguri që nuk do t'i ketë pëlqyer shumë ky kërcim në publik i saj.

Shtuar më 28/02/2017, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori