E dashura e re e Verratit të lë pa fjalë (FOTO LAJM)

Ylli i PSG-së Marco Verrati nuk po kalon një moment të mirë në fushën e futbollit teksa po vuan dëmtimet e shpeshta.

Megjithatë për sa i përket jetës sentimantale ai duket se ka goditur ne shenjë.

Italiani ka krijuar lidhje të re me supermodelen franceze Cindy Bruna. Ajo është vetëm 24 vjec dhe disponon linja perfekte. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2019, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori