E dashura e Skriniar shfaqet "hot" në Instagram (FOTO LAJM)

Lucia Javorcekova u bë e njohur në media për shkak të një lidhje dashurie me mbrojtësin e Interit Milan Skriniar, shkruan Albeu.com.

Ajo shpesh herë psoton foto "hot" në Instagram duke turbulluar rrjetin.

Modelja aktualisht numuron 1,2 milion ndjeksa në Instagram dhe nga fama që mori prej mrojtësit të Interit asaj sa vjen e i shtohen. /albeu.com/

Shtuar më 23/04/2019, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori