E dashura e Skriniar: Unë e urrej Juventusin (FOTO LAJM)

Barbora Hroncekova, modelja dhe e dashura e mbrojtësit të Interit Milan Skriniar ka ironizuar në profilin e saj Instagram skuadrën e Juventusit, shkruan Albeu.com.

Disa ditë më parë fjalët e agjentit të Milan Skriniar bënë tifozët e Interit të dridheshin nga frika se ai do të largohet nga Interi, por Barbora Hroncekova hodhi poshtë thashethemet rreth të dashurit të saj, teksa iu përgjigj disa pyetjeve në Instagram duke hyrë zyrtarisht në zemrat e tifozëve të Interit.

"Real dhe Barça, nëëse gazetat e thonë këtë, ndoshta do të jetë e vërtetë me të qeshur duke ironizuar mediat. Ndërkohë Lady Skriniar u pyet nga ndjeksit nëse e pëlqen Juventusin duke deklaruar kështu: "Unë e urrej Juventusin". /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori