E dashura Gotzes shkëlqen në Capri
Gjithmonë elegante, e kthjelltë, por në të njëjtën kohë shumë femërore dhe sensuale.

Ann Kathrin, partnerja e mesfushorit të Borussia Dortmundit, Mario Gotze, po kalon disa ditë relaksuese në Itali, saktësisht në Capri.

Një udhëtim në Faraglionin e famshëm është gjithmonë një mundësi e mirë për të bërë foto sugjestionuese dhe Ann Kathrin nuk e humbi rastin.

Tifozët, megjithatë, më shumë se peizazhi, tërhiqen nga format e mrekullueshme të bukuroshes që sjell gëzim në jetën Marios.
Shtuar më 02/08/2019, ora 18:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori