"E dinim që na duheshin 2 fitore për të kapur vendin e parë", Hysaj: Ja kush e bëri diferencën
Elseid Hysaj, foli pas triumfit 3-1 të Shqipërisë në shtëpi përballë Kazakistanit.

Në prononcimin pas këtij triumfi, mbrojtësi shkodran u shpreh:

“Rëndësi ka që fituam ndeshje dhe treguam që ishim skuadër kompakte. Diferencën e bëri grupi, që sakrifikoi shumë. Ajo ishte arma më e rëndësishme. E kemi ditur që në fillim që do na duheshin 2 fitore për të kapur vendin e parë. Të rikuperojmë sa më shpejt dhe të japim më të mirën në ndeshjen e ardhshme ndaj Bjellorusisë”, u shpreh Hysaj.
Shtuar më 15/11/2020, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori