E duan të gjithë, Allegri merr vendimin për të ardhmen
Masimiliano Alegri nuk do të rikthehet të drejtojë një ekip, edhe pse zërat rreth tij kanë qenë të shumtë. Italiani i cili është i pa punë që prej largimit nga Juventusi nuk ka ndërment të rikthehet në detyrë të paktën këtë vit.

"Corriere dello Sport" shkruan ditën e sotme, se tekniku livornez ka konfirmuar se ky vit do të jetë pushim për të.

Ditët e fundit, kanë qarkulluar lajme se ekipe si Manchesr United, PSG apo Tottenhem po mendojnë për të marrë Allegrin në krye të stolit.

Ndërkohë që nuk përjashtohet dhe një rikthim te Milani. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2019, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori