E duan të gjithë, brenda 10 ditësh do të mësohet e ardhmja e Antonio Contes
Prej disa kohësh po flitet emri i Antonio Kontes, në bisedime me Interin, Romën, Milanin, Juventusin dhe klube të tjera europiane me në krye PSG-në, gjithmonë e më pak i bindur nga Tomas Tuchel.

Verdhekuqtë dhe zikaltrit janë dy kandidatët më të fortë. Brenda 10 ditësh, sipas raportimeve nga Italia, do mësohet e ardhmja e ish-trajneritJuves sepse vetë Konte, pas aventurës së fundit në Premier Ligë me blutë e Londrës, ka dëshirë të rikthehet në aktivitet dhe të programojë sezonin.
Shtuar më 04/05/2019, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori