E duan të gjithë, rrëfehet Joao Felix
Talenti i Benficës,Joao Felix, i cili kërkohet nga të gjithë skuadrat e mëdha europiane si Manchester City, Manchester United, Juventus, dhe Real Madrid, ka deklaruar se nuk kërkon largimin nga Benfica:

"E ardhmja? "Do të jem këtu, jam shumë i lumtur, e dua këtë klub, i dua këta tifozë që më duan, dua të shijoj momentin, të luaj, të argëtohem duke bërë atë që më pëlqen, dhe pastaj, me kalimin e kohës, gjërat do të ndodhin natyrshëm. Jam shumë i lumtur në Benfica", tha telenti portugez. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2019, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori