E fejuara Barbora, “sekreti” i formës së Skriniar (FOTO LAJM)

barbora3
Milan Skriniar po kalon një moment mjaft të mirë te Interi. Ky është viti i tij i dytë tek zikaltrit teksa është një titular i padiskutushëm në skemat e Spaletit.

Por me sa duket forma e 23 vjecarit vjen nga e dashura bombastike.

Ajo quhet Barbora dhe ka bërë bujë teksa është mbytur ka komentet e shumta në Instagram.

Shtuar më 16/11/2018, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori