E fejuara dhe shokët këndojnë në funeral (VIDEO)
Në hapjen e cermonisë mortore të Piermario Morosini, e mbajtur sot në ambjentet e kishës së Bergamos pati një moment i cili i emocionoi të gjithë pjesëmarrësit.

E fejuara e tij Anna dhe shokët e skuadrës kënduan në kujtim të tij disa prej këngëve të Luciano Ligabue, këngëtarit të preferuar të 25-vjeçarit. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2012, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori