E fejuara e Nicolas Bendtner, djeg Instagramin (FOTO LAJM)

Modelja daneze Philiner Repstorff u bë e famshme në momentin kur u fejua me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Bendtner, ndërsa tashmë ndiqet nga një numër i konsiderueshëm fansash në rrjetet sociale.

Gjithsesi, ajo që bie në sy në llogarinë e saj në Instagram, është se duket sikur bukuroshja ka alergji nga rrobat dhe vendet e ftohta, pasi fotot që poston janë gjithmonë me bikini, nëpër plazhe të ndryshme të botës.
Shtuar më 30/12/2018, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori