Arrestimi për trukime, FSHF merr vendim për trajnerin e Kombëtares
Pas vendimit për lënien në burgtrajneritKombëtares së Femrave, Armir Grima, institucioni i futbollit shqiptar ka vendosur pak minuta më parë pezullimin e përkohshëm të shkodranit nga të gjitha funksionet deri në zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Grima akuzohet për trukim ndeshjesh dhe gjykata vendosi dy orë më parë masën “arrest me burg”.

Përveç detyrës së trajnerit, ishte edhe në rolin e administratorit të stadiumit “Loro Boriçi”, që menaxhohet nga FSHF.
Shtuar më 24/09/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori