Arrihet marrëveshja me FSHF, Reja edhe për 4 vite në krye të kuqezinjve
Është arritur marrëveshja mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Edi Rejës.

Trajneri italian ka firmosur një kontratë 4-vjeçare me kombëtaren shqiptare.

Tekniku 74-vjeçar në katër vitet e qëndrimit të tij do të përfitojë rreth 1.2 milion euro.

Shtuar më 19/11/2019, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori