Kapi dhe sulmuesin: Ylli i Juventusit me koronavirus (FOTO LAJM)

Edhe pse klubi i Juventusit nuk ka konfirmuar ende asgjë, në Argjentinë pretendojnë se ylli i bardhezinjve Paulo Dibala është infektuar me koronavirus, ndërsa ka dyshime dhe për shokun e skuadrës Gonzalo Higuain.

“El Nacional” pretendon se 26-vjeçari Dibala rezultoi pozitiv me koronavirus, ndërsa dyshohet se Higuain është infektuar pasi ka patur kontakt me bashkëkombasin.

Infeksioni dyshohet se është përhapur nga shoku i skuadrës Daniele Rugani.

https://www.elnacional.com/deportes/paulo-dybala-es-el-segundo-jugador-de-la-serie-a-en-tener-coronavirus/

Shtuar më 12/03/2020, ora 23:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori