Dalin formacionet zyrtare të derbit, Tirana-Partizani
Do të startojë në orën 19:00, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit.

Një përballje spektakolare që pritet të dhurojë spektakël, si në fushë dhe jashtë saj.

Të dy trajnerët kanë bërë publike formcionet zyrtare, ku nuk mungojnë surprizat.

FORMACIONET ZYRTARE:

TIRANA: Lika, Hoxhallari, Doka, Muça, Vangjeli, Celhaka, Batha, Torasa, Kale, Kobina, Ngo.

PARTIZANI: Hoxha, Belica, Bitri, Idrizaj, Haklaj, Telushi, Broja, Melo, Bardhi, Çinari, Braun.

Shtuar më 28/02/2020, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori