SHORTI/ Del kundërshtari i Juventusit në 1/8 të Championsit
Juventusi do të përballet me Ajaxin në fazën 1/8 për UEFA Champions League.

Shorti është duke u hedhur tani dhe po zbardhen një nganjë kundërshtarët e skuadrave.

PËRBALLJET
Juventus - Ajax
Liverpool - Porto
Barcelona -Manchester United
Mnchester City - Totenham

SKUADRAT
-Juventus;
-Barcelona;
-Manchester United;
-Porto;
-Tottenham Hotspur;
-Ajax;
-Liverpool;
-Manchester City;
Shtuar më 15/03/2019, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori