Del kunërshtari i Manchester City-t
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën çerekfinale të Champions League, aty ku 8 skuadra kanë mësuar përballjet e tyre. Në këtë short janë përcaktuar edhe datat e ndeshjeve dhe ekipet pritëse.

Do të ketë një supersfidë angleze me Manchester City-t dhe Tottenhamit ne Ligen e Kampioneve.
Shtuar më 15/03/2019, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori