E rëndë, koronavirusi i merr jetën sportistes 23-vjeçare
Virusi koronavirusi deri tani ka marrë më mijëra jetë në të gjithë botën, por viktimat kanë qënë të moshave të mëdha dhe me probleme shëndetësore të hershme.

Për herë të parë raportohet se virusi në fjalë i ka marrë jetën një vajze të re në Iran.

Elham Sheikhi ishte një lojtare futsali nga Qom. Ish -ambasadore në Vatikan, ajo nuk i mbijetoi një infeksioni nga virusi.

Aatletja 23-vjeçare vdiq nga koronavirusi, që zyrtarisht u ka marrë jetën Tani ka vdekje 26 në hije në Iran

Elham, 23-vjeçarja e futbollit profesionist, vdiq në spitalin në qytetin Qom, Iran, ku ajo kishte testuar pozitive për koronavirus, sipas lajmeve që i atribuohen "Shoqatës së Futbollit Qom".
Shtuar më 27/02/2020, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori