E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
Formacionet zyrtare: Barcelona-Juve, Messi kundër CR7
Barcelona pret Juventusin në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve vijon.

Bardhezinjve u duhet një fitore me dy gola diferencë dhe duke shënuar të paktën tre për të fituar grupin: një mision aspak i lehtë, por katalanasit nuk po kalojnë një moment të mirë.

Formacionet zyrtare:

BARCELONA: Ter Stegen; Dest, Lenglet, Araujo, Jordi Alba; De Jong, Pjanic; Messi, Pedri, Trincao; Griezmann.

JUVENTUS: Buffon; Danilo, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro; Cuadrado, Arthur, McKennie; Ramsey; Morata, Cristiano Ronaldo.
Shtuar më 08/12/2020, ora 20:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori