Formacionet zyrtare, Barcelona-PSG
Në orën 21:00 në Camp Nou luhet supersfida e parë e Champions mes Barcelonës dhe PSG.

Në këtë takim francezët vijnë pa Neymar i cili është i dëmtuar, ndërsa edhe Barcelona ka mungesa si Coutinho dhe Fati.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen – Dest, Piqué, Lenglet, Alba – Busquets, De Jong, Pedri – Messi, Griezmann, Dembélé.

PSG: Navas – Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa – Gueye, Paredes – Kean, Verratti, Mbappe – Icardi.
Shtuar më 16/02/2021, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori