Formacionet zyrtare, Juventus-Barcelona
Juventus dhe Barcelona do të luajnë në Alianz Stadium ndeshjen e dytë të fazës së grupeve.

Të dy trajnerët si Pirlo dhe Koeman i kanë besuar lojës sulmuese. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

Juventus: Szczesny; Demiral, Bonucci, Danilo; Cuadrado, Kulusevski, Bentancur, Rabiot, Chiesa; Dybala, Morata

Barcelona: Neto; Sergi Roberto, Araujo, Lenglet, Jordi Alba; Pjanic, De Jong; Pedri, Messi, Dembelé; Griezmann
Shtuar më 28/10/2020, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori