Goditet me thikë trajneri i Tiranës
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë nga ndodhur gjatë paradites së sotme në kompleksin stërvitor “Skënder Halili.

Trajneri i 17-vjeçarëve të Tiranës, Migen Memlli është sulmuar me thikë nga prindi i njërit prje lojtarëve.

Mësohet se shkak është bërë mospërfshira e djalit të agresorit në 11-shen titullarë.

Fillimisht ai ka hyrë në fushë dhe e ka qëlluar trajnerin Memelli me grushte, më pas agresori nxori thikën për ta qëlluar, por për fat të mirë, trajneri pogradecar është shmangur duke shpëtuar pa pasoja.

Shtuar më 22/03/2018, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori