E fundit: Ja çfarë po ndodh mes Luka Modric dhe Florentino Perez
Gazzetta dello Sport rihap kapitullin Luka Modric për Interin. Sipas saj, sonte, kroati do të përpiqet të fitojë ‘lirinë’ nga Florentino Perez.

“Tregu i Interit është i mbyllur, por nuk përjashtohet një kthesë e fuqishme që sot – madje sot më shumë se dje sepse në Madrid sonte është planifikuar një takim mes Luka Modric dhe liderëve të Real Madridit në të cilin kroati do të përsëris dyshimet e tij për të ardhmen në Spanjë duke kërkuar mundësinë për t’u liruar. Rruga për lamtumirën është ende e hapur.

Pra jemi në orë vendimtare dhe në rast se ka përsëri një përgjigje negatove nga Perez, atëherë kjo qështje mbyllet përfundimisht.

Shtuar më 16/08/2018, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori