E FUNDIT/ Këto dy çifte do të përcaktojnë gjysmë finalen e Champions-
Kompeticioni më i ndjekur i futbollit në Europë, UEFA Champions League, hodhi sot shortin.

Shorti në kohë reale 12:00

Çifti 1: Ajaks-Juventus
Çifti 2: Liverpul-Porto
Çifti 3: Totenhem-Mançester Siti
Çifti 4: Barcelona-Mançester Junajtid

Në gjysmëfinale

Fituesi i çiftit 3-Fituesi i çiftit 1
Fituesi i çiftit 4- Fituesi i çiftit 2

finalen e Madridit skuadra pritëse do të jetë fituesja që do të dalë nga çfitet 3 dhe 1.PËRBALLJET
Juventus - Ajax
Liverpool - Porto
Barcelona -Manchester United
Mnchester City - Totenham
Shtuar më 15/03/2019, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori