Khabibi dhe i ati drekojnë me Vladimir Putin (VIDEO)
Khabib Nurmagomedov i cili triumfoi ndaj Conor McGregor në ndeshjen e 229 të UFC-së.

Por ai me të atin kanë drekuar me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin.

Ata në përgjithësi kanë folur për duelin kundër irlandezit, McGregor dhe Putin e ka përgëzuar Khabibin për këtë fitore të merituar. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori