Ky është vendimi i CR7 për ndeshjen ndaj Barcelonës
Cristiano Ronaldo nuk është shëruar nga COVID-19, dhe nuk do të mund të paraqitet në ndeshjen e nesërme mes Juventusit dhe Barcelonës.

Gazetari Goal.com për Juventusin, Romeo Argesti, ka njoftuar se Ronaldo do të mungojë kundër Barcelonës.

Pesë herë fituesi i Topit të Artë nuk është shëruar ende nga COVID-19.

Ronaldo kishte dalë pozitiv në COVID-19 para dy jave në grumbullim te Portugalia, dhe ende nuk ka arritur të shërohet.
Shtuar më 27/10/2020, ora 20:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori