E FUNDIT: Manchester United ofron 50 milionë paund për mbrojtësin anglez
Pëlqej
Manchester United është gati të bëjë një ofertë 50 milionë paund për të nënshkruar me mbrojtësin e Tottenham Hotspur, Danny Rose në janar, raporton The Sun.

Rose për luan për Spurs këtë sezon për shkak të lëndimeve dhe është identifikuar si një zgjidhje e duhur në krahun e majtë, shkruan Albeu.com.


Anglezi është pëlqyer nga trajneri portugez, Jose Mourinho i cili e dëshiron atë që në merkaton e janarit. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2017, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori