Mbyllet pjesa e parë, Tirana superiore ndaj Crvena Zvezdës (VIDEO)
Është mbyllur pjesa e parë me rrjeta të pa prekur sfida mes Tiranës dhe Crvena Zvezdës në Air Albania.

Në përgjithësi loja ka qënë në favor të Tiranës teksa kujtojmë shansin në minutën e 19′ kur Ernest Muçi provoi me një goditje të rrezikshme në hyrje të zonës për pak sa nuk realizoi.

Bardheblutë e Emanuel Egbosë, do të luajnë gjithçka për gjithçka, për të shpresuar te një kualifikim i mundshëm, i cili do të ishte historik për klubin bardheblu. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2020, ora 20:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori