E FUNDIT / Mkhitaryan fotografohet në rrugët e Londrës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Henrik Mkhitaryan ka arritur në Londër, ku do të kryej procedurat e transferimit tek klubi i Arsenalit.

Armeni do të jetë futbollisti më i ri i skuadrës lonineze dhe zyrtarizmi do të bëhet në orët e ardhshme.

Ai do të kaloj nga Manchesteri si shkëmbim me lojtarin Alexis Sanchez. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori