Panucci bëhet me ekip të ri, firmos me ish-skuadrën e Grezdës
Christian Panucci do të jetë trajneri skuadrës turke, Osijek. Zyrtarizimi pritet në orët në vijim dhe nga vet klubi kroat, bën të ditur Panorama Sport.

Me skuadrën e Osijek kanë luajtur dhe shqiptarët Grezda Abazaj.

Ndërkohë, emri i Panuccit u përfol dhe për të skuadra e Arisit në Greqi, por marrëveshja nuk u arrit.
Shtuar më 26/09/2019, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori