Ronaldo del negativ
Cristiano Ronaldo ka zhvilluar kontrollin e radhës me test diagnostikues për Covid-19.

Rezultati ka qenë negativ.

Portugezi është shëruar më në fund pas 19 ditësh dhe nuk do të jetë më i detyruar të qëndrojë i izoluar në shtëpi.
Shtuar më 30/10/2020, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori