Shqipëria pa ide ndalet në Kazakistan (VIDEO)
Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Kazakistanit dhe Shqipërisë e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Një performancë jo bindëse për të besuarit e Edi Rejës, të cilët edhe pse kishin përballë një kundërshtar jo shumë të fortë, nuk arritëndominonin.

Në 3 ndeshje të zhvilluara, Shqipëria ka arritur të sigurojë vetëm 4 pikë, ndërkohë që pas 3 ditësh, kuqezinjtë do të përballen sërish në transfertë, ndaj Lituanisë.
Shtuar më 11/10/2020, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori